Podobnie jak w poprzednich latach zawodnicy sportów motorowych mogą nadal rezerwować (przedłużać) numery startowe na sezon 2022. Zasady rezerwacji są niezmienne:

  • Każdy zawodnik może przedłużyć numer z poprzedniego sezonu logując się do systemu.

  • Każdy zawodnik może wybrać dowolny numer w danej dyscyplinie, pod warunkiem, że ten numer jest wolny.

  • Dostępność wolnych numerów widać dopiero po zalogowaniu. Nie należy sugerować się zakładką "zajęte numery startowe". W zakładce "zajęte numery startowe" widnieją tylko te numery, które zawodnicy posiadali w roku 2021 (oczekujący) lub już sobie przedłużyli na rok 2022 (zajęty).

Od 1 marca 2022 r. numery ze statusem "oczekujący" wypadną do puli "wolnych" numerów, i każdy będzie mógł taki numer zarezerwować.

Zawodnicy, którzy zapomnieli hasła, mogą uruchomić procedurę przypomnienia hasła w oknie logowania. Jeśli ktoś zapomniał też loginu, może go odzyskać wpisując w procedurze przypomnienia hasła swój e-mail.

My, jako administratorzy bazy numerów startowych musimy zadbać o sprawiedliwy przydział numerów i dlatego prosimy o natychmiastowe anulowanie nadmiarowych rezerwacji. W innym przypadku będziemy musieli zrobić to administracyjnie.

W razie wątpliwości czy problemów prosimy pisać na adres Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Administrator Numerów Startowych

 

)f

(fot. motoresults)