Uwaga!!! Motocross czas zacząć! NARESZCIE!!!

Pierwsze i drugie poważne zawody motocrossowe w tym roku odbędą się tego samego dnia: 2 sierpnia b.r.

Informujemy, że w związku z pandemią, zarówno przepisy sanitarne jak i zdrowy rozsądek nakazują nam ograniczenie do minimum bezpośredniego kontaktu uczestników takich imprez. Niesie to za sobą określone koszty związane z organizacją i dezynfekcją np. biura zawodów. Dlatego, zgodnie z rekomendacjami władz motocrossowych od tego roku zalecane jest Internetowa rejestracja na zawody.
Jest to nie tylko duże ułatwienie dla organizatora, ale i dla samych zawodników. Zgłoszenia Internetowe pokazują bardzo przybliżoną frekwencję na zawodach, a to daje szansę organizatorowi na zapewnienie odpowiedniej infrastruktury (toalety, myjki, ilość wody, energii elektrycznej. itp., itd.). Dla zawodnika to znaczne ułatwienie, ponieważ wszystkie potrzebne dokumenty (zgłoszenie, druk badania techniczne) dostanie wypełnione przez organizatora. Nie ma więc potrzeby posługiwać się wspólnym długopisem czy, co chyba najważniejsze, dotykania banknotów czy bilonu. Zawodnikowi w biurze potrzebny będzie tylko własny długopis do złożenia podpisu pod wydrukowanym zgłoszeniem oraz licencja i książeczka zdrowia. W zamian za to otrzyma przygotowaną kopertę z chipem i wypełnionym drukiem do kontroli technicznej.

 

W związku z tym bardzo uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach w Lipnie czy Opatówku o zgłaszanie się na zawody elektronicznie. Prosimy też podzielić się tą informacją ze znajomymi czy kolegami z klubów.

Proszę pamiętać, że na zawody w Lipnie nie można się będzie zgłosić w dniu zawodów. Do zawodów I rundy Mistrzostw Strefy Polski Północnej zostaną dopuszczeni tylko Ci zawodnicy, którzy zarejestrują się na zawody do godz. 23:59 w piątek 31 lipca. Organizator zawodów, klub „Jastrząb Lipno” nie będzie prowadził kasy na zawodach, a w związku z tym nie będzie można się zapisać.

Zgłoszenia na MSPP w Lipnie tutaj.

 

Z kolei regulamin zawodów w Opatówku dopuszcza rejestrację na zawodach, ale za dodatkową, niemałą opłatą. Dlatego naprawdę warto zawczasu  zarejestrować się na zawody przez Internet.

Zgłoszenia na MSPZ w Opatówku tutaj.

 

UWAGA!!!

Informujemy, że dla tych, którzy obawiają się rejestracji Internetowej  i ew. utraty wpisowego w przypadku nieobecności na zawodach organizatorzy dają dwie możliwości:

  1. Zawodnik otrzyma natychmiast zwrot wpisowego na konto, z którego dokonał płatności. W tym przypadku potrącana jest tylko opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł.
  2. Może przenieść swoje wpisowe na następną lub inną imprezę motocrossową PZM. W tym przypadku zawodnik nie traci ani złotówki

 

Nie obawiajcie się o swoje wpisowe – ono do was wróci! Albo w formie dobrej zabawy i emocji sportowych, lub w formie gotówki z powrotem na konto.

Jeszcze raz usilnie prosimy o Internetową rejestrację na zawody w Lipnie i Opatówku.

Pomóżmy organizatorom, sędziom i samym sobie usprawnić jeden z najtrudniejszych procesów, jakim jest biuro zawodów.