Artur Gałuszka i Jakub Kowalski biorą udział w 65. Plebiscycie Sportowym "Dziennika Bałtyckiego" na najpopularniejszego sportowca w kategorii Sportowiec Junior. Artur startuje z powiatu Gdańsk, Kuba z powiatu człuchowskiego. Jakub Kowalski to wicemistrz Polski w klasie MX 65 i zdobywca Pucharu Polski. Artur Gałuszka jest II wicemistrzem Polski w klasie MX 65 oraz zdobywcą drugiego miejsca w Pucharze Polski.

Młodych zawodników można wspomóc wysyłając SMS pod numer 72355 o treści SJ.30 dla Jakuba Kowalskiego i SJ.162 dla Artura Gałuszki. I etap Plebiscytu wyłania zwycięzców  w poszczególnych powiatach - przechodzą oni do fazy finałowej na szczeblu wojewódzkim. Sukces w takim konkursie byłby dla młodych zawodników niezapomnianym przeżyciem i nagrodą za ciężką pracę w sezonie 2017. Byłby też doskonałą popularyzacją juniorskiego motocrossu - finał poszczególnych etapów jest transmitowany przez TVP Gdańsk. Koszt SMS - 2,46 zł.

Głosowanie będzie trwać do czwartku, 30 listopada do godz. 22.00. Zwycięzcy w każdej kategorii awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

W imieniu Jakuba i Artura serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos.