Rusza właśnie pierwsza w tym roku rejestracja zawodników na duże zawody motocrossowe.

Na stronie https://zgloszenia.motoresults.pl/MSPZ_I_Runda_Chojna można dokonać rejestracji swojego udziału w tych zawodach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się przez tę stronę.

Jakie są korzyści z takiej formy rejestracji na zawody?

 1. Całe zgłoszenie wypełniamy elektronicznie w domowych, cieplarnianych warunkach.
 2. Znamy dokładną kwotę wpisowego wyliczoną na podstawie ilości dni oraz klasy w jakiej startuje zawodnik. Również opłatę za egzamin i dodatkowe ubezpieczenie można uiścić w czasie zgłoszenia.
 3. Opłatę wpisowego dokonuje się w nowoczesny, błyskawiczny i wygodny sposób: blik-iem, kartą, portfelem elektronicznym lub przelewem on-line.
 4. Unikamy kolejek na zawodach!!! (tak, tak – to prawda. Ci, którzy skorzystali z takich okazji w ubiegłym roku mogą to potwierdzić). Każdy zawodnik musi pojawić się w biurze zawodów, ale tylko po to, aby zostawić licencję, odebrać swój pakiet startowy i własnoręcznie podpisać wydrukowane dla niego zgłoszenie. Nie stoi w kolejce (albo nawet dwóch). Cała formalność trwa 30 sekund i nie powoduje zatorów.
  W skład pakietu startowego wchodzi
  1. Wydrukowane zgłoszenie wraz z deklaracją odpowiedzialności za uszkodzenie lub zagubienie transpondera, gotowe do podpisania,
  2. Wydrukowana karta odbioru technicznego
  3. Przygotowany transponder
  4. Ewentualnie faktura za wpisowe (jeśli zawodnik sobie tego życzy)
  5. Ewentualne pamiątkowe gadżety przygotowane przez organizatora i sponsorów, np. kubek, proporczyk, smycz, długopisy itp.
 5. Korzystając z logowania uzyskujemy możliwość zapamiętania swojego zgłoszenia i wykorzystania go przy rejestracji na kolejne zawody. Wtedy zgłoszenie zajmuje zaledwie 3 kliknięcia.
 6. Z zarejestrowanych zgłoszeń tworzy się ogólnodostępną listę uczestników, która pokazuje kto z rywali przyjedzie na dane zawody i jaka będzie frekwencja w danej klasie.

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do szybkiego zgłaszania się na zawody.

Proszę zwrócić uwagę, na to, że przy rejestracji musimy podać swoje dane identyfikacyjne, potrzebne organizatorowi, dane licencji, przynależność klubową, wybrać odpowiednie klasy zgodnie z regulaminem oraz wpisać dane motocykla potrzebne do wydrukowania karty badania technicznego.

W zależności od licencji, wieku, płci dostępne są tylko określone klasy. To samo dotyczy pojemności motocykli, gdzie możemy wpisać tylko takie, jakie mieszczą się w regulaminowych widełkach.

Organizator zawodów w Chojnie gwarantuje wszystkim, którzy dokonają rejestracji do 3 kwietnia, pamiątkowe proporczyki.

Z kolei Motoresults dla 3 pierwszych zgłoszonych zawodników przewiduje pamiątkowe gadżety.

Uwaga! Nie należy się obawiać utraty wpisowego w przypadku nieobecności na zawodach. Zgodnie z regulaminem, organizator może zwrócić zawodnikowi wpisowe do momentu odbioru administracyjnego. Dlatego zawodnik, który nie pojawi się na zawodach i usprawiedliwi swoją nieobecność do dnia poprzedzającego zawody otrzyma zwrot wpisowego. Jednak, ze względu na prowizje operatorów płatności elektronicznych zwracana kwota zostanie pomniejszona o 8% kosztów manipulacyjnych, co w przypadku standardowej kwoty wpisowego 140 zł wyniesie 11,20 zł.

Do zobaczenia na zawodach! :-)

Więcej o zawodach w Chojnie.