Do zawodów pozostała ostatnia prosta... Już za dwa dni uczestnicy zmierzą się z trasą oraz rywalami w walce o tytuł nowego HEROSA Beskidów. Zanim jednak pierwsi zawodnicy usłyszą sygnał startowy warto dowiedzieć się jak przygotować się na off-roadową imprezę w górach.

Z myślą o naszych kibicach oraz zawodnikach została stworzona specjalna aplikacja, którą można pobrać zarówno dla systemu Android jak i iOS. W aplikacji znajdują się wszystkie niezbędne informacje o zawodach, lista startowa, wyniki live – oraz to co kibice lubią najbardziej – codziennie, dwie godziny przed startem zawodów, w aplikacji ukażą się mapy z najciekawszymi punktami - trudnymi, widowiskowymi odcinkami trasy, na które zapraszamy fanów ekstremalnych ściganek. Aby pobrać aplikację należy w sklepie App Store lub Google Play wyszukać ‘Beskid HERO’.

Gdy już wybierzesz punkty do kibicowania pamiętaj - pogoda w górach bywa zmienna, dlatego warto przygotować się na każdy możliwy scenariusz. Odpowiednie obuwie, nakrycie głowy, napoje czy kurtka przeciwdeszczowa to podstawa. Oprócz tego zapakuj do plecaka dobry humor i gadżety do kibicowania na trasie. Trasa w hard enduro oznaczana jest taśmami, jednak nie bez powodu nie jest w pełni wygrodzona – zawodnicy muszą polegać nie tylko na dobrej kondycji, ale również na swoim zmyśle orientacji – dlatego też pamiętaj, aby nie wkraczać bezpośrednio na teren tras, uważaj na walczących o każdą sekundę czasu zawodników i zachowaj szczególną ostrożność, aby event dostarczył Ci niezapomnianych wspomnień i spory zastrzyk adrenaliny.

 

Zarówno dla zawodników jak i kibiców w strefie paddocku czekać będą namioty naszych partnerów, wśród których znajdziecie stoiska:

- FOX, na którym dowiecie się, jak skompletować zestaw na moto – tak, by na trasie czuć się komfortowo i, przede wszystkim, bezpiecznie. Dla tych, którzy lubią różnorodność – na stoisku dostępne również będą marki BELL Helmets oraz SHIFT. A wszystko po to, by każdy znalazł idealny zestaw dla siebie.

- IPONE - nowej, wyróżniającej się na polskim rynku motocyklowym marki olejów. Na miejscu będziecie mogli przetestować na swoich maszynach flagowe produkty francuskiej marki, które pozwolą Wam odpowiednio zadbać o motocykle.

- serwis motocykli 1MARO Garage, gdzie będziecie mogli odpłatnie naprawić motocykl, wymienić opony czy nabyć podstawowe części jak tubilisy i dętki.

- NUTREND, na którym będzie można zakupić wszystkie produkty z serii ENDURO. Specjalistyczna seria produktów dostarczy Wam niezbędnych składników odżywczych, które pomagają utrzymać odpowiednią intensywność wysiłku oraz wspomagają optymalną regenerację po jego ukończeniu.

- KTM Katowice – na stoisku nie licząc najpotrzebniejszych części KTM, płynów Motorex, znajdziecie kolekcję Powerwear oraz wiele akcesoriów niezbędnych podczas wyścigu hard enduro.

Wśród atrakcji dodatkowych, na najwierniejszych fanów tej wymagającej dyscypliny, czeka Foto Contest, rozgrywany na naszym profilu na portalu Facebook. Każdy z amatorów fotografii ma szansę zyskać miano naszego nowego Foto Ninja – wystarczy ustrzelić jak najlepsze foto i podesłać je do nas. Gra jest warta świeczki, ponieważ do zgarnięcia czeka aż 1000 pln! Więcej szczegółów o konkursie znajdziecie w najbliższych dniach na naszym profilu na facebook’u oraz na stronie www.beskidhero.pl w zakładce atrakcje dodatkowe.

 

HARMONOGRAM:

08.06.2018r. – piątek: 12:30 – start prologu dla wszystkich kategorii

09.06.2018r. – sobota: 08:30 – start wyścigu kategorii HOBBY i HOBBY MASTERS 14:30 – start wyścigu kategorii EXPERT i EXPERT MASTER

10.06.2018r. – niedziela: 08:30 – start wyścigu kategorii HOBBY i HOBBY MASTERS 13:00 – start wyścigu kategorii EXPERT i EXPERT MASTERS 18:00 – dekoracja zawodników w paddocku

Organizator - Agencja Sport UP.

(inf. prasowa Beskid HERO - Hard Enduro)