Od 2009 roku Biuro Licencji PZM rozpoczęło wydawanie licencji zawodniczych na elektronicznych kartach plastikowych z wbudowaną pamięcią i procesorem.

Na początku skorzystali z tego udogodnienia zawodnicy kartingowi, a od 2011 wszyscy zawodnicy uprawiający sporty motocyklowe posiadający licencję A.

Biuro Sportu Zarządu Głównego PZM po pozytywnej opinii GKSM podjęło decyzję, że również licencje typu B i C w sportach motorowych będą wydawane na plastikowych kartach chipowych. W związku z tym informujemy, że każdy zawodnik sportów motocyklowych od tego roku będzie posiadał nową plastikową licencję PZM.

 

Plastikowe licencje PZM z chipem nie tylko podnoszą poziom obsługi zawodników na zawodach, ułatwiają pracę organizatorom, zapobiegają nadużyciom, ale dodatkowo podnoszą prestiż zawodnika. Dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi i kolorowej grafice są eleganckim dokumentem tożsamości zawodnika. Wyraźne oddzielenie kolorystyczne licencji A, B i C zapobiega pomyłkom i nieporozumieniom przy rejestracji w biurze zawodów.

 

Aby otrzymać nową, plastikową licencje należy postępować zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi w menu po lewej stronie artykułu.

 

 

Adres do korespondencji w sprawie licencji

Biuro Licencji PZM

ul. Ogrody 12/62

85-870 Bydgoszcz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.